Смена местонахождения ООО в границах района

        Реєстрація змінимісцезнаходження товариства з обмеженою відповідальністю в межах районуздійснюється в тому ж районі, де знаходиться товариство.

        Перш за все, потрібно провести загальні збори учасників, на яких складаються протокол, рішення, реєстр загальних зборів учасників та новий статут товариства з урахуванням змін. Дані документи, крім статуту, обов’язково підписуються на кожній сторінці всіма учасниками загальних зборів товариства з обмеженою відповідальністю. Статут підписується у двох екземплярах лише на останній сторінці та прошивається і ставиться печать товариства. Також, можливий нотаріально завірений статут, але не обов’язково. Печать ставиться на кожній сторінці протоколу та рішення загальних зборів учасників товариства. У випадку, якщо протокол чи рішення містяться більше ніж на одному аркуші паперу, то всі аркуші обов’язково зшиваються та ставиться печать товариства.

        Далі заповнюється реєстраційна картка форми 3 із сайту Державної реєстраційної служби України, на якій ставиться печать товариства, видається директором товариства довіреність на особу, яка буде проводити реєстрацію даних змін. Далі платиться реєстраційний збір за проведення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі та за публікацію у спеціальному друкованому засобі масової інформації.

        Отже, в державну реєстраційну службу подаються: реєстраційна картка форми 3, квитанція про сплату реєстраційного збору, квитанція про сплату за публікацію у спеціальному друкованому засобі масової інформації, протокол та рішення загальних зборів учасників, реєстр загальних зборів учасників, два примірники нового статуту, оригінал старого статуту товариства, довіреність.

        У випадку правильної подачі документів, Ви відразу будете повідомлені про час наступного візиту для отримання Виписки. Зазвичай термін виготовлення виписки становить п’ять днів.

        Отримавши Виписку, Ви далі йдете до Управління статистики у тому ж районі, де проводили державну реєстрацію змін, за новою довідкою. Для отримання довідки зі статистики, Вам потрібно подати квитанцію про сплату адміністративного збору, оригінал попередньої довідки зі статистики, заяву, яка заповнюється на місці та доручення від підприємства.

        Якщо у Вас свідоцтво платника єдиного податку чи свідоцтво платника податку на додану вартість, то Вам потрібно відвідати податкову за місцем обліку товариства для заміни свідоцтва.

        Далі Ви сповіщаєте про зміни місцезнаходження товариства банки, де у Вас відкриті рахунки. Для цього подаються дві нотаріальні карточки з підписами керівника, копія виписки, копія довідки зі статистики, довіреність, копія протоколу загальних зборів учасників, нотаріальна копія статуту, копія свідоцтва платника податку на додану вартість чи про сплату єдиного податкуна кожний рахунок окремо.

        У випадку виникнення у Вас питань з приводу реєстрації змін місцезнаходження товариства з обмеженою відповідальністю, чи Ви бажаєте зареєструвати дані зміни з нашою допомогою – звертайтеся за телефоном (044) 383-55-81. Ми з радістю Вам допоможемо у найкоротші строки.